Категорії
Новини

Стань Ангелом Добра!

Творчий колектив “Червоне та Чорне” ПРОВОДИТЬ ПІДГОТОВЧУ РОБОТУ з організації та проведення програми благодійного проекту «Стань Ангелом Добра!» – «Ми потрібні один одному».136374694936538130_bDyKlW4x_f TiffanysLivingArt Це є тільки приватною ініціативою небайдужих громадян. Кожен бажаючий може долучитися до неї, незважаючи на відстань.

ПРОГРАМА МАЄ ДВА НАПРЯМКИ: 1) діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків у дитячих будинках та школах-інтернатах України; 2) самотні літні люди та інваліди в будинках-інтернатах України. І ті, і інші потребують підвищеної уваги, самотні.

МІСІЯ ПРОЕКТУ: сприяння вирішення проблеми самотності дітей – сиріт та пенсіонерів.

ІДЕЯ ПРОЕКТУ полягає в забезпеченні регулярного позитивного контакту з дітьми-сиротами дитячих будинків та людей похилого віку з будинків престарілих.

Найбільш незахищеними категоріями громадян у всі часи були і залишаються діти і люди похилого віку. І першим і другим подвійно важче, коли вони самотні. Величезна кількість дітей-сиріт, які так ніколи і не дочекаються приходу мами. Літні люди, з тих чи інших причин позбавлені підтримки сім’ї. Діти тільки вчаться робити свої перші кроки в цьому світі, тоді як люди похилого віку вже володіють багатим життєвим досвідом. Турбота, любов і підтримка – цього потребують і перші, і другі. Бабусі й дідусі – це ангели-охоронці будь-якого щасливого дитинства, вони ніколи не замінять дітям матері, але зможуть подарувати дитині те, що може дати тільки сім’я. Онуки – це продовження життя, стимул для того, щоб у допомогу новому життю тривало і розвивалося інше. Підтримка і турбота одне про одного – це те, чого потребують одинокі люди. body_bg У ході реалізації програми благодійного проекту «МИ  ПОТРІБНІ   ОДИН   ОДНОМУ», під час творчих зустрічей для дітей-сиріт, і літніх людей, виступають артисти різних жанрів, поети, письменники. Виникає емоційний зв’язок, якого так потребують і діти, і пенсіонери. НА ЗГАДКУ про такі зустрічі даруються оригінальні СУВЕНІРИ – вони повинні скрашувати самотність, пробуджувати турботу про когось, дуже  складного  догляду. 97029697_large_2a6aa42ef49ad61cdec2edfec955512d

МИ ДАРУЄМО … РОСЛИНИ, які НЕ вимагають дуже складного догляду. Також  прагнемо створювати маленькі міні-і вертикальні сади.

Для цієї діяльності НАМ ПОТРІБНІ СУКУЛЕНТНІ РОСЛИНИ (окрім, на жаль, кактусів). Особливо різні роди Товстолистих або Товстянкових (Crassulaceae).

Troll Body Cavity

ПРОСИМО небайдужих ЛЮДЕЙ підтримати нашу ініціативу і надати посильну допомогу НАСІННЯМ РОСЛИН (по можливості  – живцями, прикореневими відводками, окремими цільними листами, цілими рослинами) (SEMPERVIVUM, JOVIBARBA, ECHEVERIA, CRASSULA, SEDUM та інші, а також TITANOPSIS, LITOPS,CONOPHYTUM), а також кишені і модулі для вертикальних садів (Woolly Pocket, Florafelt, VertiGarden, GroVert та інші виробники).

Sédums variés tous provenant de L'Attilière 26240 Saint-Uze

СТАНЬ АНГЕЛОМ ДОБРА для дітей-сиріт, людей похилого віку та інвалідів!

Ваші пропозиції надсилайте на електронну адресу angelsfund@gmail.com

web hosting reviews
green bean weight loss
http://optimizationalabama.garcinia-daily-supply.com/