Категорії
Новини

Підтримайте проект “Тобі, Житомире, даруємо пісні !”

Як громадяни міста Житомира, як митці, котрі живуть і працюють в древньому місті, перлині Полісся – Житомирі, учасники дуету «Червоне та Чорне» Ярослав та Валентина ТЕПЛІ, зреалізували творчо-мистецький проект по створенню презентаційного музичного аудіоальбому ”ТОБІ, ЖИТОМИРЕ, ДАРУЄМО ПІСНІ”, в рамках якого було здійснено запис пісень про Житомир, Полісся, у виконанні як учасників самого дуету, так і творчих колективів та виконавців міста, котрі увійшли в презентаційний аудіоальбом – на цифровому (СD) носієві.

http://duet.org.ua/2007/11/tobi-shitomire-daryemo-pisni/ Проект було зреалізовано за ВЛАСНІ КОШТИ авторів проекту ! Хоча при зверненнях про фінансову підтримку було і багато «патріотичних» обіцянок як від очільників міста, так і небідних представників міської громади про підтримку цього громадського починання, але … Маємо те, що маємо !

Це перший історичний цілісний аудіопродукт, за словами відомого краєзнавця Житомира Георгія Мокрицького, котрий в музично – пісенній формі зафіксував залюбленість жителів міста Житомира в своє древнє і прекрасне місто, через призму співаного слова доносить його історію, описи подій та історичних місць.

В альбом увійшли пісні різних стильових напрямків – від дитячих пісень і шансону до маршу, котрі враховують уподобання широкого кола слухачів. Враховуючи національний склад громадян, що проживають у місті, в альбом були включені пісні – в основному на українській мові, але є кілька пісень і на російській та польській мовах. На жаль, на інших мовах не знайшли, а хотілося б …

Місцеві радіо- та телеканали в своєму мас-медійному просторі вже використовують продукт даного проекту. Всім вже відомі і полюбилися пісні з цього унікального аудіоальбому, особливо такі як «Чарівні житомирянки», «Житомир-Филадельфия» і, безсумнівно, «Привет, Житомир» (http://www.youtube.com/watch?v=M0175VzELB8). А піснею «Ласкаво просимо» (http://www.youtube.com/watch?v=f_YgeRst7GU), на яку народний артист України Рафаїл Малиновський зробив хореографічну постановку, відкривається більшість урочистих заходів.

Сьогодні постало питання про видання друкованої версії цього СD – нот і текстів пісень, котрі увійшли в цей альбом. Це має бути видання формату глянцевого журналу з фотографіями міста Житомира і , відповідно, з нотами та текстами пісень, котрі увійшли в цей СD. І якщо дозволять кошти, то буде додано компакт-диск з піснями і додатком, як bonus track, фонограмами (-1).

Дане видання можна буде використовувати як нотний збірник в дитячих садочках, загальноосвітніх школах, закладах ПТНЗ та ВНЗ, так і як подарунок – згадка про місто Житомир.

Авторські права на твори та сам альбом належать Теплому Ярославу Васильовичу та зареєстровані в УЗАСПі. За певних обставин можливе графічне доповнення відповідним текстом чи логотипом титульної сторони аудіоальбому, пов΄язане з проведенням маркетингових чи інших заходів партійних, комерційних структур за згодою власника авторських прав.

РЕАЛІЗАЦІЯ ДАНОГО ПРОЕКТУ: * ДОЗВОЛЯЄ ПІДНЯТИ НА НОВИЙ РІВЕНЬ громадянське, патріотичне, моральне, художньо-естетичне виховання в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах міста Житомира, сприятиме творчому розвитку підростаючого покоління; * ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ професійним та аматорським колективам, виконавцям розширити свій репертуар, і популяризувати та виховувати у глядача та слухача патріотичні почуття, гордість за рідне місто, рідний край; * ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ жителям міста, його гостям отримати продукт, котрий можна буде використовувати як подарунок, сувенір і т.д., а спонсорам – іміджевий рекламний продукт довтривалої дії.

Розуміючи верховенство нагальних проблем по життєдіяльності та функціонуванню такого складного організму як місто, Ярослав та Валентина ТЕПЛІ (дует „Червоне та Чорне”) вважають, що така його складова як духовне наповнення цієї життєдіяльності є не менш важливою.

Дане видання, як і сам CD «Тобі , Житомире, даруємо пісні !», є вже не тільки по своїй ідеї унікальним, бо це альбом пісень про одне місто, але і є і буде першим продуктом такого плану для міста Житомира, і має як історичне, суспільно-культурне, соціальне значення. Це духовний пам’ятник місту Житомиру.

ПРОСИМО МЕЦЕНАТІВ та СПОНСОРІВ, справжніх ПАТРІОТІВ ЖИТОМИРА, ФІНАНСОВО ПІДТРИМАТИ НАШУ ІНІЦІАТИВУ. Будемо вдячні небайдужим житомирянам за спряння в пошуку фінансової підтримки для реалізації цього творчого проекту. Пропозиції за тел. 093 9497470 або на електронну пошту red-black[at]inbox.ru.

limo service chicago
comprar viagra