THE BEST UKRAINIAN ETHNO STARS

THE  BEST  UKRAINIAN  ETHNO  STARS Саме так називають дует «Червоне та Чорне» після прослуховування пісень у їх виконанні та переглядів як на популярному Інтернет — відеоканалі http://www.youtube.com/UkrFolkMan (а їх вже більше 200 000), так і після «живих» концертних виступів як в Україні, так і за кордоном.

Якщо перелічити ті концертні майданчики на котрих виступали Валентина та Ярослав Теплі восени 2010 року, та й вже і на початку зими, то це був би не короткий список.

Є в цьому списку і виступи на пісенних фестивалях, і на концертних майданчиках міст і селищ України, і корпоративні виступи, і виступи в чистому полі (День поля всесвітньовідомої компанії АМАКО), у виробничому цеху заводу (офіційне відкриття одного з найпотужніших заводів компанії «Обербетон Україна»), на багатотисячних майданах на святкуваннях Днів міст, на зйомках Новорічних вогників, котрі будуть в ефірі в Новорічну ніч 2011 року.

Є так само в цьому списку концертних виступів і традиційні вже для дуету благодійні виступи перед людьми з обмеженими фізичними можливостями.

Зараз дует розпочав роботу над новим пісенним аудіоальбомом, в котрому планує поєднати, як завжди, етнічні, народні стилі, з сучасними, прагне зробити народну пісню інтересною для молоді.

.