Благословення кардинала Гузара та Патріарха Філарета

Валентина та Ярослав Теплі зверталися за благословенням своєї пісенної творчості та на проведення добродійних сольних концертів в рамках Благодійної програми «ДОРОГА ДО ХРАМУ», започаткованих Житомирською обласною організацією Всеукраїнського товариства «Лемківщина», регіональним міжрайонним лемківським товариством «Бескидське земляцтво» Івано-Франківської області, дуетом «Червоне та Чорне» та Благодійним фондом «Ангели Добра України».

З канцелярії Київської патріархії УПЦ Київського Патріархату на адресу дуету «Червоне та Чорне» надійшов лист наступного змісту:
«Валентині та Ярославу ТЕПЛИМ
Канцелярія Київської патріархії УПЦ Київського Патріархату у відповідь на Ваше прохання про благословення доброчинних сольних концертів в рамках благодійної програми “Дорога до Храму” повідомляє, що Святійшим Патріархом Київським і Всієї Руси-України ФІЛАРЕТОМ накладено резолюцію: “Благословляється”.
Секретар Патріарха Архімандрит ЕПІФАНИЙ (ДУМЕНКО)».

Теплий лист і Благословення надійшло від Глави Української Греко-Католицької Церкви, Верховного Архієпископа Києво-Галицького Любомира кардинала Гузара:

«Високоповажним Пані Валентині та Панові Ярославові Теплим.
Вокальний етно-фолк дует «Червоне та Чорне»

Високоповажні Пані та Пане Теплі !
З величезним опізненням відповідаю на Ваш ласкавий лист ще з далекого 01 травня ц.р.
Прохаю вибачити мені мою нечемність, але через службові поїздки і стан здоров΄я моє листування дуже сповільнене.
Прочитавши Ваш лист та ще раз разом з Вами переживши «Акцію ВІсла» сердечно благословляю Ваш труд для відбудови церковного та культурного життя на Лемківщині. В найближчих днях відбуватиметься Синод українськиї греко-католицьких єпископів, що діють на терені України.
Звернусь до них з проханням, щоб благословляли Ваші заходи по різних парохіях, коли Ви звернетеся до них з проханням про благословлення на це. Бажаю Вам у Господі гарн их успіхів.
Вам щиро відданий в Христі Господі, + ЛЮБОМИР »


digital design company

.